Aktualitātes veselības aprūpē

Izsludina konkursus uz universitātes slimnīcu padomju locekļu amatiem

13.09.2019

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem.

Lasīt vairāk

Veselības ministrija optimizēs slimnīcu tīklu un plāno valsts līdzdalību stratēģiski svarīgajās reģionālajās slimnīcās

10.09.2019

Veselības ministrija optimizēs pašreizējo slimnīcu tīklu un izskatīs iespēju iegūt valsts līdzdalību stratēģiski svarīgajās reģionālajās slimnīcās, to paredz ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojumus, ar kuru šodien valdības sēdē iepazīstināja veselības ministre Ilze Viņķele.

Lasīt vairāk

Sociālie partneri mudina valdību pildīt Veselības aprūpes finansēšanas likumu un citas apņemšanās veselības aprūpes jomā

04.09.2019

Sociālie partneri vienbalsīgi atbalsta Veselības ministrijas noteiktās papildu nepieciešamā finansējuma prioritātes un aicina valdību veidojošās koalīcijas partnerus pildīt Veselības aprūpes finansēšanas likumā paredzētās saistības attiecībā uz paredzamo finansējumu veselības nozarei, kā arī valdības deklarācijā* un rīcības plānā** paredzēto.

Pētījums: Jaunieši neizprot smēķēšanas kaitīgumu

02.09.2019

Smēķēšanas izplatību gan pieaugušo, gan jauniešu vidū ietekmē virkne faktoru. Kā liecina Veselības ministrijas veiktais pētījums, viens no iemesliem, kāpēc jaunieši turpina smēķēt, ir zināšanu un izpratnes trūkums par tabakas izstrādājumu un elektronisko smēķēšanas ierīču kaitīgumu.

Lapas