Aktualitātes veselības aprūpē

Nākamā gada laikā plānots uzsākt enterālās un parenterālās barošanas maisījumu apmaksu ambulatori

15.11.2019

Veselības ministrija nākamajā gadā nozares budžeta ietvaros gatavos risinājumus, lai uzsāktu valsts apmaksātu enterālās* un parenterālās** barošanas maisījumu apmaksu ambulatorajiem pacientiem, kas ļaus novērst situāciju, kad pēc izrakstīšanās no slimnīcas pacients finansiālu apsvērumu dēļ nevar iegādāties nepieciešamo speciālo uzturu.

Līdzekļu pārdales rezultātā veselības nozarei novirza 8,8 miljonus eiro

05.11.2019

Šodien, 5. novembrī, valdībā lēma veselības nozarei no citām programmām pārdalīt 5,2 miljonus eiro, savukārt 3,67 miljonus eiro pārdalīs esošā nozares finansējuma ietvaros.

Lasīt vairāk

Veselības nozares Stratēģiskās padome par finansējuma sadalījumu ārstniecības personu darba samaksas pieaugumam lems pēc budžeta apstiprināšanas

31.10.2019

Veselības ministrijā notikušajā Veselības nozares Stratēģiskās padomes sēdē vēl nevienojās par 2020.gada budžeta projektā paredzēto papildu 42,1 miljonus eiro ārstniecības personu darba samaksas palielināšanai sadali, jo uzskata, ka budžeta veidošanas process nav beidzies un Saeima turpina darbu pie tā.

Lasīt vairāk

Plānots vēl šogad līdzekļu pārdales rezultātā veselības nozarei novirzīt 8,8 miljonus eiro

29.10.2019

Šodien, 29.oktobrī, valdībā, izskatot informatīvo ziņojumu par finansējuma pārdali*, ieplānots vēl šogad veselības nozarei no citām programmām pārdalīt 5,2 miljonus eiro, savukārt 3,67 miljonus eiro pārdalītu esošā nozares finansējuma ietvaros.

Lapas