Jūs atrodaties šeit

Aktualitātes veselības aprūpē

Atklāts sabiedrības balsojums par “Gada balvu medicīnā 2020”

26.01.2021

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums "Gada balva medicīnā" šogad notiks jau 11. reizi un tās svinīgā ceremonija būs skatāma 27. martā kanālā TV3. Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem. Balsot var no 2021. gada 25. janvāra līdz 1. martam portālā www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina.

 

Lasīt vairāk

Veselības ministrija šogad ieviesīs virkni jaunus psihiskās veselības aprūpes pasākumus

19.01.2021

Lai samazinātu ilglaicīgu negatīvo ietekmi uz sabiedrības psihisko veselību, ko rada Covid-19 pandēmija, valdība šodien, 19. janvārī, apstiprināja finansējumu Veselības ministrijas redzējumam par psihiskās veselības aprūpes veicināšanas iniciatīvām.

Lasīt vairāk

Šonedēļ uzsāk otrās devas vakcinācijju pret Covid-19

18.01.2021

Šonedēļ pirmie mediķi sāk saņemt balsta jeb otro vakcīnas pret Covid-19 devu, kas nostiprinās iegūto imunitāti. Līdz ar to nākamajās nedēļās vakcinācijas temps būs līdzvērtīgs iepriekšējās nedēļās novērotajam.

Lasīt vairāk

Veselības ministrs izdod rīkojumu no šīs nedēļas sākt visu mediķu vakcinācijas procesu

11.01.2021

No šīs nedēļas vakcinēties pret Covid-19 var visi mediķi. Vakcinācijas process organizējams arī brīvdienās un svētku dienās, paredz veselības ministra Daniela Pavļuta parakstītais rīkojums.

 

Lasīt vairāk

Lapas