Jūs atrodaties šeit

Aktualitātes veselības aprūpē

Veselības ministrija: Covid-19 testēšana būs mērķtiecīgāka

23.10.2020

Veselības ministrijas mērķis ir panākt, ka Covid-19 testēšana ir mērķtiecīgāka un to pēc iespējas drīzāk saņem cilvēki, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, piemēram, cilvēki ar saslimšanas simptomiem. Līdz ar to no pirmdienas, 26. oktobra, Covid-19 testu cilvēki varēs saņemt ar ārsta nosūtījumu.  

Lasīt vairāk

Piešķir 3 miljonus eiro izdevumiem, kas radušies saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un seku novēršanu

21.10.2020

Otrdien, 20. oktobrī, Ministru kabinets atbalstīja 3 miljonu eiro piešķiršanu veselības nozarei*, lai segtu izdevumus, kas radušies saistībā ar Covid-19 slimības uzliesmojumu un seku novēršanu jūlijā.

Lasīt vairāk

Strauji pieaudzis iedzīvotāju pieprasījums pēc pretgripas vakcīnas

15.10.2020

Latvijā būtiski palielinājies iedzīvotāju pieprasījums pēc pretgripas vakcīnas. Saskaņā ar vakcīnu ražotāju sniegto informāciju, Covid-19 pandēmijas dēļ pieprasījums pēc pretgripas vakcīnām ir pieaudzis visā pasaulē, tostarp Latvijā.

Lasīt vairāk

Covid-19 izplatības mazināšanai nosaka stingrākus pulcēšanās ierobežojumus; atsevišķi ierobežojumi 8 pašvaldībās Latvijā

09.10.2020

Lai apturētu straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība piektdien, 9. oktobrī, pieņēma lēmumu no sestdienas, 10. oktobra, noteikt stingrākus pulcēšanās ierobežojumus visā valstī un īpašus drošības pasākumus 8 pašvaldībās Latvijā. Ievērojot lielāku piesardzību tagad, iespējams, vēlāk varēs izvairīties no ierobežojumiem, kas atstātu lielāku ietekmi uz valsts ekonomiku.

Lasīt vairāk

Lapas