Jūs atrodaties šeit

Aktualitātes veselības aprūpē

Turpmākajos gados strādās pie alkohola patēriņa samazināšanas

28.07.2020

Lai samazinātu alkoholisko dzērienu lietošanas izplatību un nodarīto kaitējumu sabiedrības veselībai, turpmākajos gados plānoti jauni ierobežojumi alkohola pieejamībai un reklāmai, vienlaikus paplašinot alkohola atkarības ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Koncertā Rīgas pilī medicīnas darbiniekiem pateicas par nesavtīgo darbu sabiedrības labā COVID-19 krīzē

20.07.2020

Lai izteiktu pateicību medicīnas darbiniekiem, kuri vīrusa Covid-19 laikā nenogurstoši strādāja, lai palīdzētu visai sabiedrībai, 16. jūlijā uz īpašu koncertu “Kopā” bija aicināti medicīnas darbinieki. Koncertā viņus uzrunāja Valsts prezidents Egils Levits, kā arī ar skaistu programmu priecēja pasaulslavenās zvaigznes – tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.

Lasīt vairāk

Veselības ministrija uzsāk kampaņu “Viss ir Norm.a”, lai vairotu izpratni par psihiskās veselības nozīmi un tās sarežģījumiem

20.07.2020

Lai mazinātu ar psihisko veselību saistītos aizspriedumus, stāstītu par biežāk sastopamajiem psihiskās veselības sarežģījumiem un to, kā ar tiem sadzīvot, kā arī mudinātu meklēt palīdzību to risināšanā, Veselības ministrija uzsāk kampaņu “Viss ir Norm.a”.

Lasīt vairāk

Ārstniecības personu darba samaksas palielinājumam 2021.gadā nepieciešami papildu 211 miljoni eiro

15.07.2020

Lai pēc būtības izpildītu Veselības aprūpes finansēšanas likumā paredzēto ārstniecības personu darba samaksas palielinājumu, nākamajā gadā tam būtu nepieciešami papildu 211 miljoni eiro.

Lasīt vairāk

Lapas